314 Colorado Ave
Exclusive
Under Contract
Land

$20,000

314 Colorado Ave, Stratton CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County
100 4 Rd
Exclusive
Farm/Ranch

$673,400

100 4 Rd, Arlington CO
  • 962.51 Acres
  • $700/acre
  • Kiowa County
126 Wyoming Ave
Exclusive
Under Contract
Residential

$190,000

126 Wyoming Ave, Stratton CO
  • 0.31 Acres
  • Kit Carson County
107 Magnolia Ln
Exclusive
Residential

$298,000

107 Magnolia Ln, Sterling CO
  • 0.21 Acres
  • Logan County
355 W 9th St N
Exclusive
Under Contract
Residential

$370,000

355 W 9th St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.87 Acres
  • Cheyenne County
89 HH Rds
Exclusive
Farm/Ranch

$449,900

89 HH Rds, Holly CO
  • 169.9 Acres
  • $2,648/acre
  • Prowers County
18807 County Road P Rd
Exclusive
Under Contract
Farm/Ranch

$345,000

18807 County Road P Rd, Kit Carson CO
  • 300 Acres
  • $1,150/acre
  • Cheyenne County
Cheyenne Wells
Exclusive
Under Contract
Commercial

$50,000

Cheyenne Wells, Cheyenne Wells CO
  • 0.87 Acres
  • Cheyenne County
TBD Cnty Rd 55
Exclusive
Farm/Ranch

$675,000

TBD Cnty Rd 55, Burlington CO
  • 273 Acres
  • $2,473/acre
  • Kit Carson County
600 6 Rds
Exclusive
Land

$1

600 6 Rds, Flagler CO
  • 158 Acres
  • $0/acre
  • Kit Carson County
105 Road 38 Rd
Exclusive
Under Contract
Land

$769,200

105 Road 38 Rd, Stratton CO
  • 641.17 Acres
  • $1,200/acre
  • Kit Carson County
131 E 2nd St N
Exclusive
Residential

$269,500

131 E 2nd St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.23 Acres
  • Cheyenne County
130 E 4th St N
Exclusive
Residential

$385,000

130 E 4th St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.26 Acres
  • Cheyenne County
217 Nebraska Ave
Exclusive
Residential

$199,000

217 Nebraska Ave, Stratton CO
  • 0.15 Acres
  • Kit Carson County
401 Church St
Exclusive
Residential

$208,000

401 Church St, Kit Carson CO
  • 0.22 Acres
  • Cheyenne County
16 Adobe Creek Rd
Exclusive
Land

$80,685

16 Adobe Creek Rd, Haswell CO
  • 162.94 Acres
  • $495/acre
  • Kiowa County
31905 County Road 4 Rd
Exclusive
Residential

$529,000

31905 County Road 4 Rd, Flagler CO
  • 35 Acres
  • Kit Carson County
43 DD Rd
Exclusive
Under Contract
Land

$621,000

43 DD Rd, Burlington CO
  • 310.15 Acres
  • $2,002/acre
  • Kit Carson County
S 4th St W
Exclusive
Commercial

$69,400

S 4th St W, Cheyenne Wells CO
  • 0.53 Acres
  • Cheyenne County
10 PP Rd
Exclusive
Farm/Ranch

$1,509,800

10 PP Rd, Seibert CO
  • 485 Acres
  • $3,113/acre
  • Kit Carson County
PP Rd
Exclusive
Land

$1,932,300

PP Rd, Cope CO
  • 317 Acres
  • $6,096/acre
  • Washington County
Hwy
Exclusive
Land

$5,483,250

Hwy, Kit Carson CO
  • 3330 Acres
  • $1,647/acre
  • Cheyenne County
22 Haswell Rds
Exclusive
Farm/Ranch

$93,570

22 Haswell Rds, Haswell CO
  • 152.14 Acres
  • $615/acre
  • Kiowa County
29 Sugar City
Exclusive
Farm/Ranch

$246,635

29 Sugar City, Ordway CO
  • 244.95 Acres
  • $1,007/acre
  • Crowley County

Showing 1–24 of 12275 listings

$20,000

Exclusive
Under Contract
Land
314 Colorado Ave, Stratton CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County

$673,400

Exclusive
Farm/Ranch
100 4 Rd, Arlington CO
  • 962.51 Acres
  • $700/acre
  • Kiowa County

$190,000

Exclusive
Under Contract
Residential
126 Wyoming Ave, Stratton CO
  • 0.31 Acres
  • Kit Carson County

$298,000

Exclusive
Residential
107 Magnolia Ln, Sterling CO
  • 0.21 Acres
  • Logan County

$370,000

Exclusive
Under Contract
Residential
355 W 9th St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.87 Acres
  • Cheyenne County

$449,900

Exclusive
Farm/Ranch
89 HH Rds, Holly CO
  • 169.9 Acres
  • $2,648/acre
  • Prowers County

$345,000

Exclusive
Under Contract
Farm/Ranch
18807 County Road P Rd, Kit Carson CO
  • 300 Acres
  • $1,150/acre
  • Cheyenne County

$50,000

Exclusive
Under Contract
Commercial
Cheyenne Wells, Cheyenne Wells CO
  • 0.87 Acres
  • Cheyenne County

$675,000

Exclusive
Farm/Ranch
TBD Cnty Rd 55, Burlington CO
  • 273 Acres
  • $2,473/acre
  • Kit Carson County

$1

Exclusive
Land
600 6 Rds, Flagler CO
  • 158 Acres
  • $0/acre
  • Kit Carson County

$769,200

Exclusive
Under Contract
Land
105 Road 38 Rd, Stratton CO
  • 641.17 Acres
  • $1,200/acre
  • Kit Carson County

$269,500

Exclusive
Residential
131 E 2nd St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.23 Acres
  • Cheyenne County

$385,000

Exclusive
Residential
130 E 4th St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.26 Acres
  • Cheyenne County

$199,000

Exclusive
Residential
217 Nebraska Ave, Stratton CO
  • 0.15 Acres
  • Kit Carson County

$208,000

Exclusive
Residential
401 Church St, Kit Carson CO
  • 0.22 Acres
  • Cheyenne County

$80,685

Exclusive
Land
16 Adobe Creek Rd, Haswell CO
  • 162.94 Acres
  • $495/acre
  • Kiowa County

$529,000

Exclusive
Residential
31905 County Road 4 Rd, Flagler CO
  • 35 Acres
  • Kit Carson County

$621,000

Exclusive
Under Contract
Land
43 DD Rd, Burlington CO
  • 310.15 Acres
  • $2,002/acre
  • Kit Carson County

$69,400

Exclusive
Commercial
S 4th St W, Cheyenne Wells CO
  • 0.53 Acres
  • Cheyenne County

$1,509,800

Exclusive
Farm/Ranch
10 PP Rd, Seibert CO
  • 485 Acres
  • $3,113/acre
  • Kit Carson County

$1,932,300

Exclusive
Land
PP Rd, Cope CO
  • 317 Acres
  • $6,096/acre
  • Washington County

$5,483,250

Exclusive
Land
Hwy, Kit Carson CO
  • 3330 Acres
  • $1,647/acre
  • Cheyenne County

$93,570

Exclusive
Farm/Ranch
22 Haswell Rds, Haswell CO
  • 152.14 Acres
  • $615/acre
  • Kiowa County

$246,635

Exclusive
Farm/Ranch
29 Sugar City, Ordway CO
  • 244.95 Acres
  • $1,007/acre
  • Crowley County