13030 County Road 20
Land

$3,590,000

13030 County Road 20, Fort Lupton CO
  • 3.33 Acres
  • Weld County
5th Ave
Land

$60,000

5th Ave, Hugo CO
  • 1.04 Acres
  • Lincoln County
12113 Melody
Residential

$199,999

12113 Melody, Westminster CO
  • 0 Acres
  • Adams County
51359 County Road 21
Residential

$1,175,000

51359 County Road 21, Nunn CO
  • 45.38 Acres
  • $25,892/acre
  • Weld County
16300 Fairway Dr
Land

$189,900

16300 Fairway Dr, Commerce City CO
  • 0.24 Acres
  • Adams County
9616 Nucla St
Residential

$520,000

9616 Nucla St, Commerce City CO
  • 0.16 Acres
  • Adams County
265 High Point Dr
Under Contract
Residential

$469,892

265 High Point Dr, Longmont CO
  • 0 Acres
  • Boulder County
207 Canyon Blvd
Land

$4,800,000

207 Canyon Blvd, Boulder CO
  • 1.14 Acres
  • Boulder County
Imboden Rd
Land

$6,250,000

Imboden Rd, Hudson CO
  • 250.33 Acres
  • $24,967/acre
  • Adams County
2622 Bluewater Rd
Under Contract
Land

$495,000

2622 Bluewater Rd, Berthoud CO
  • 0.31 Acres
  • Larimer County
1280 N Cedar Brook Rd
Residential

$1,575,000

1280 N Cedar Brook Rd, Boulder CO
  • 0.82 Acres
  • Boulder County
14975 US Highway 385
Land

$463,000

14975 US Highway 385, Julesburg CO
  • 118 Acres
  • $3,924/acre
  • Sedgwick County
Weld County Rd 48
Commercial

$1,911,000

Weld County Rd 48, Milliken CO
  • 13.5 Acres
  • Weld County
312 E 6th St
Residential

$115,000

312 E 6th St, Julesburg CO
  • 0.72 Acres
  • Sedgwick County
Windham Dr
Land

$2,450,000

Windham Dr, Estes Park CO
  • 45 Acres
  • $54,444/acre
  • Larimer County
3010 Golden Grove Dr
Land

$908,950

3010 Golden Grove Dr, Fort Collins CO
  • 0.5 Acres
  • Larimer County
3030 Golden Grove Dr
Land

$1,200,000

3030 Golden Grove Dr, Fort Collins CO
  • 0.3 Acres
  • Larimer County
685 La Escena Dr
Land

$450,000

685 La Escena Dr, Bellvue CO
  • 55.63 Acres
  • $8,089/acre
  • Larimer County
283 Alpine Dr
Residential

$1,400,000

283 Alpine Dr, Nederland CO
  • 0.6 Acres
  • Boulder County
930 Thinleaf Ln
Residential

$499,000

930 Thinleaf Ln, Elizabeth CO
  • 0.11 Acres
  • Elbert County
County Road 4
Land

$152,500

County Road 4, Wiggins CO
  • 36.35 Acres
  • Morgan County
216 Comanche St
Under Contract
Residential

$795,000

216 Comanche St, Kiowa CO
  • 0.31 Acres
  • Elbert County
215 W Oak St
Land

$300,000

215 W Oak St, Fort Collins CO
  • 0.09 Acres
  • Larimer County
5551 29th St
Residential

$269,500

5551 29th St, Greeley CO
  • 0.03 Acres
  • Weld County

Showing 11809–11832 of 12273 listings

$3,590,000

Land
13030 County Road 20, Fort Lupton CO
  • 3.33 Acres
  • Weld County

$60,000

Land
5th Ave, Hugo CO
  • 1.04 Acres
  • Lincoln County

$199,999

Residential
12113 Melody, Westminster CO
  • 0 Acres
  • Adams County

$1,175,000

Residential
51359 County Road 21, Nunn CO
  • 45.38 Acres
  • $25,892/acre
  • Weld County

$189,900

Land
16300 Fairway Dr, Commerce City CO
  • 0.24 Acres
  • Adams County

$520,000

Residential
9616 Nucla St, Commerce City CO
  • 0.16 Acres
  • Adams County

$469,892

Under Contract
Residential
265 High Point Dr, Longmont CO
  • 0 Acres
  • Boulder County

$4,800,000

Land
207 Canyon Blvd, Boulder CO
  • 1.14 Acres
  • Boulder County

$6,250,000

Land
Imboden Rd, Hudson CO
  • 250.33 Acres
  • $24,967/acre
  • Adams County

$495,000

Under Contract
Land
2622 Bluewater Rd, Berthoud CO
  • 0.31 Acres
  • Larimer County

$1,575,000

Residential
1280 N Cedar Brook Rd, Boulder CO
  • 0.82 Acres
  • Boulder County

$463,000

Land
14975 US Highway 385, Julesburg CO
  • 118 Acres
  • $3,924/acre
  • Sedgwick County

$1,911,000

Commercial
Weld County Rd 48, Milliken CO
  • 13.5 Acres
  • Weld County

$115,000

Residential
312 E 6th St, Julesburg CO
  • 0.72 Acres
  • Sedgwick County

$2,450,000

Land
Windham Dr, Estes Park CO
  • 45 Acres
  • $54,444/acre
  • Larimer County

$908,950

Land
3010 Golden Grove Dr, Fort Collins CO
  • 0.5 Acres
  • Larimer County

$1,200,000

Land
3030 Golden Grove Dr, Fort Collins CO
  • 0.3 Acres
  • Larimer County

$450,000

Land
685 La Escena Dr, Bellvue CO
  • 55.63 Acres
  • $8,089/acre
  • Larimer County

$1,400,000

Residential
283 Alpine Dr, Nederland CO
  • 0.6 Acres
  • Boulder County

$499,000

Residential
930 Thinleaf Ln, Elizabeth CO
  • 0.11 Acres
  • Elbert County

$152,500

Land
County Road 4, Wiggins CO
  • 36.35 Acres
  • Morgan County

$795,000

Under Contract
Residential
216 Comanche St, Kiowa CO
  • 0.31 Acres
  • Elbert County

$300,000

Land
215 W Oak St, Fort Collins CO
  • 0.09 Acres
  • Larimer County

$269,500

Residential
5551 29th St, Greeley CO
  • 0.03 Acres
  • Weld County