40 Acres - Elbert County - Hwy 86
Land

$130,000

40 Acres - Elbert County - Hwy 86, Agate CO
  • 40 Acres
  • $3,250/acre
  • Elbert County
County Rd 89
Land

$75,000

County Rd 89, Boulder CO
  • 2.2 Acres
  • Boulder County
E County Road
Farm/Ranch

$269,900

E County Road, Wellington CO
  • 2.3 Acres
  • Larimer County
2 Vacant Land County Road 100
Land

$115,000

2 Vacant Land County Road 100, Nunn CO
  • 4.8 Acres
  • Weld County
201 E Harmony Rd
Land

$2,500,000

201 E Harmony Rd, Fort Collins CO
  • 4.41 Acres
  • Larimer County
Hwy 52
Land

$575,000

Hwy 52, Wiggins CO
  • 75 Acres
  • $7,667/acre
  • Morgan County
1080 E Elizabeth St
Land

$945,000

1080 E Elizabeth St, Fort Collins CO
  • 0.53 Acres
  • Larimer County
3 County Road 29
Land

$450,000

3 County Road 29, Elizabeth CO
  • 40.05 Acres
  • $11,236/acre
  • Elbert County
92 Hiawatha Hwy
Land

$1,200,000

92 Hiawatha Hwy, Red Feather Lakes CO
  • 1.9 Acres
  • Larimer County
County Road 100
Land

$275,000

County Road 100, Nunn CO
  • 4.14 Acres
  • Weld County
1501 E 160th Ave
Land

$1,500,000

1501 E 160th Ave, Broomfield CO
  • 2.51 Acres
  • Adams County
108 Cedar St
Land

$180,000

108 Cedar St, Julesburg CO
  • 0.08 Acres
  • Sedgwick County
6760 Lakota Ct
Land

$299,000

6760 Lakota Ct, Johnstown CO
  • 0.71 Acres
  • Weld County
Forest Service 169 Rd
Land

$320,000

Forest Service 169 Rd, Red Feather Lakes CO
  • 39.79 Acres
  • Larimer County
4893 Broadway St
Land

$2,500,000

4893 Broadway St, Boulder CO
  • 0.98 Acres
  • Boulder County
1267 E 9th Ave
Land

$2,900,000

1267 E 9th Ave, Longmont CO
  • 3.32 Acres
  • Boulder County
332 Osiander St
Land

$185,250

332 Osiander St, Fort Collins CO
  • 0.07 Acres
  • Larimer County
6997 County Road 49
Commercial

$3,000,000

6997 County Road 49, Hudson CO
  • 47.38 Acres
  • $63,318/acre
  • Weld County
929 5th St
Residential

$399,000

929 5th St, Greeley CO
  • 0.22 Acres
  • Weld County
12160 Huron St
Residential

$194,000

12160 Huron St, Denver CO
  • 0 Acres
  • Adams County
1002 Turnberry Cir
Land

$375,000

1002 Turnberry Cir, Louisville CO
  • 0.13 Acres
  • Boulder County
Tip Top Rd
Land

$810,000

Tip Top Rd, Bellvue CO
  • 134.64 Acres
  • $6,016/acre
  • Larimer County
County Road 22
Land

$320,000

County Road 22, Matheson CO
  • 320.7 Acres
  • $998/acre
  • Elbert County
1791 Biscay St
Residential

$865,000

1791 Biscay St, Aurora CO
  • 0.22 Acres
  • Adams County

Showing 11881–11904 of 12275 listings

$130,000

Land
40 Acres - Elbert County - Hwy 86, Agate CO
  • 40 Acres
  • $3,250/acre
  • Elbert County

$75,000

Land
County Rd 89, Boulder CO
  • 2.2 Acres
  • Boulder County

$269,900

Farm/Ranch
E County Road, Wellington CO
  • 2.3 Acres
  • Larimer County

$115,000

Land
2 Vacant Land County Road 100, Nunn CO
  • 4.8 Acres
  • Weld County

$2,500,000

Land
201 E Harmony Rd, Fort Collins CO
  • 4.41 Acres
  • Larimer County

$575,000

Land
Hwy 52, Wiggins CO
  • 75 Acres
  • $7,667/acre
  • Morgan County

$945,000

Land
1080 E Elizabeth St, Fort Collins CO
  • 0.53 Acres
  • Larimer County

$450,000

Land
3 County Road 29, Elizabeth CO
  • 40.05 Acres
  • $11,236/acre
  • Elbert County

$1,200,000

Land
92 Hiawatha Hwy, Red Feather Lakes CO
  • 1.9 Acres
  • Larimer County

$275,000

Land
County Road 100, Nunn CO
  • 4.14 Acres
  • Weld County

$1,500,000

Land
1501 E 160th Ave, Broomfield CO
  • 2.51 Acres
  • Adams County

$180,000

Land
108 Cedar St, Julesburg CO
  • 0.08 Acres
  • Sedgwick County

$299,000

Land
6760 Lakota Ct, Johnstown CO
  • 0.71 Acres
  • Weld County

$320,000

Land
Forest Service 169 Rd, Red Feather Lakes CO
  • 39.79 Acres
  • Larimer County

$2,500,000

Land
4893 Broadway St, Boulder CO
  • 0.98 Acres
  • Boulder County

$2,900,000

Land
1267 E 9th Ave, Longmont CO
  • 3.32 Acres
  • Boulder County

$185,250

Land
332 Osiander St, Fort Collins CO
  • 0.07 Acres
  • Larimer County

$3,000,000

Commercial
6997 County Road 49, Hudson CO
  • 47.38 Acres
  • $63,318/acre
  • Weld County

$399,000

Residential
929 5th St, Greeley CO
  • 0.22 Acres
  • Weld County

$194,000

Residential
12160 Huron St, Denver CO
  • 0 Acres
  • Adams County

$375,000

Land
1002 Turnberry Cir, Louisville CO
  • 0.13 Acres
  • Boulder County

$810,000

Land
Tip Top Rd, Bellvue CO
  • 134.64 Acres
  • $6,016/acre
  • Larimer County

$320,000

Land
County Road 22, Matheson CO
  • 320.7 Acres
  • $998/acre
  • Elbert County

$865,000

Residential
1791 Biscay St, Aurora CO
  • 0.22 Acres
  • Adams County