Exclusive
Sold
Residential

$89,900

221 3rd St, Stratton CO
  • 0.13 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$958,700

31543 Road M Rd, Cheyenne Wells CO
  • 646.4 Acres
  • $1,483/acre
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Residential

$115,000

235 5th St, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Farm/Ranch

$1,146,000

20716 County Road H, Kit Carson CO
  • 1577 Acres
  • $727/acre
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Residential

$29,900

10 W 6th St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.22 Acres
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Residential

$210,000

210 Kansas Ave, Stratton CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$30,000

315 E 4th St S, Cheyenne Wells CO
  • 0.43 Acres
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Land

$480,000

9946 County Road, Stratton CO
  • 240 Acres
  • $2,000/acre
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$49,500

5925 County Road 53, Burlington CO
  • 4.5 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$260,000

205 Hollowell St, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$73,530

30 County Road Ct Rd, Eads CO
  • 160 Acres
  • $460/acre
  • Kiowa County
Exclusive
Sold
Residential

$19,500

294 W Howell St, Vona CO
  • 1.1 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$125,000

101044 County Road L & 47, Burlington CO
  • 25 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$66,410

31949 NE Quarter, Eads CO
  • 156.26 Acres
  • $425/acre
  • Kiowa County
Exclusive
Sold
Residential

$205,000

2191 Donelan Ave, Burlington CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$240,345

231646 County Road, Cheyenne Wells CO
  • 320.5 Acres
  • $750/acre
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Residential

$89,900

502 E Center St, Flagler CO
  • 0.46 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$116,200

321852 Haswell, Haswell CO
  • 305.8 Acres
  • $380/acre
  • Kiowa County
Exclusive
Sold
Residential

$257,000

24754 County Road 35, Stratton CO
  • 13.2 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$464,050

325 Lincoln St, Burlington CO
  • 1.22 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$129,080

320 33-18-52, Haswell CO
  • 322.7 Acres
  • $400/acre
  • Kiowa County
Exclusive
Sold
Residential

$94,900

235 5th St, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$490,575

351646 35-16-46, Cheyenne Wells CO
  • 640 Acres
  • $767/acre
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Residential

$96,500

15 W 6th St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.26 Acres
  • Cheyenne County

Showing 673–696 of 828 listings

$89,900

Exclusive
Sold
Residential
221 3rd St, Stratton CO
  • 0.13 Acres
  • Kit Carson County

$958,700

Exclusive
Sold
Land
31543 Road M Rd, Cheyenne Wells CO
  • 646.4 Acres
  • $1,483/acre
  • Cheyenne County

$115,000

Exclusive
Sold
Residential
235 5th St, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County

$1,146,000

Exclusive
Sold
Farm/Ranch
20716 County Road H, Kit Carson CO
  • 1577 Acres
  • $727/acre
  • Cheyenne County

$29,900

Exclusive
Sold
Residential
10 W 6th St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.22 Acres
  • Cheyenne County

$210,000

Exclusive
Sold
Residential
210 Kansas Ave, Stratton CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County

$30,000

Exclusive
Sold
Residential
315 E 4th St S, Cheyenne Wells CO
  • 0.43 Acres
  • Cheyenne County

$480,000

Exclusive
Sold
Land
9946 County Road, Stratton CO
  • 240 Acres
  • $2,000/acre
  • Kit Carson County

$49,500

Exclusive
Sold
Land
5925 County Road 53, Burlington CO
  • 4.5 Acres
  • Kit Carson County

$260,000

Exclusive
Sold
Residential
205 Hollowell St, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County

$73,530

Exclusive
Sold
Land
30 County Road Ct Rd, Eads CO
  • 160 Acres
  • $460/acre
  • Kiowa County

$19,500

Exclusive
Sold
Residential
294 W Howell St, Vona CO
  • 1.1 Acres
  • Kit Carson County

$125,000

Exclusive
Sold
Land
101044 County Road L & 47, Burlington CO
  • 25 Acres
  • Kit Carson County

$66,410

Exclusive
Sold
Land
31949 NE Quarter, Eads CO
  • 156.26 Acres
  • $425/acre
  • Kiowa County

$205,000

Exclusive
Sold
Residential
2191 Donelan Ave, Burlington CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County

$240,345

Exclusive
Sold
Land
231646 County Road, Cheyenne Wells CO
  • 320.5 Acres
  • $750/acre
  • Cheyenne County

$89,900

Exclusive
Sold
Residential
502 E Center St, Flagler CO
  • 0.46 Acres
  • Kit Carson County

$116,200

Exclusive
Sold
Land
321852 Haswell, Haswell CO
  • 305.8 Acres
  • $380/acre
  • Kiowa County

$257,000

Exclusive
Sold
Residential
24754 County Road 35, Stratton CO
  • 13.2 Acres
  • Kit Carson County

$464,050

Exclusive
Sold
Land
325 Lincoln St, Burlington CO
  • 1.22 Acres
  • Kit Carson County

$129,080

Exclusive
Sold
Land
320 33-18-52, Haswell CO
  • 322.7 Acres
  • $400/acre
  • Kiowa County

$94,900

Exclusive
Sold
Residential
235 5th St, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County

$490,575

Exclusive
Sold
Land
351646 35-16-46, Cheyenne Wells CO
  • 640 Acres
  • $767/acre
  • Cheyenne County

$96,500

Exclusive
Sold
Residential
15 W 6th St N, Cheyenne Wells CO
  • 0.26 Acres
  • Cheyenne County