Exclusive
Sold
Residential

$149,900

1994 Lowell Ave, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$37,500

312 Wyoming Ave, Stratton CO
  • 0.64 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$36,000

102 US Highway 287, Kit Carson CO
  • 0.26 Acres
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Residential

$64,500

521 WYOMING Ave, Stratton CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$56,500

105 W 6th St S, Cheyenne Wells CO
  • 0.36 Acres
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Land

$100,000

26783 US Highway 36, Idalia CO
  • 1.34 Acres
  • Yuma County
Exclusive
Sold
Residential

$485,000

2050 Juniper Way, Erie CO
  • 0.07 Acres
  • Weld County
Exclusive
Sold
Land

$187,500

309 8th, Hugo CO
  • 0.4 Acres
  • Lincoln County
Exclusive
Sold
Land

$46,250

Sanford, Sanford CO
  • 118.18 Acres
  • $391/acre
  • Conejos County
Exclusive
Sold
Residential

$514,900

14875 Almstead St, Hudson CO
  • 8.53 Acres
  • Adams County
Exclusive
Sold
Commercial

$35,000

916 S 7th Ave, Sterling CO
  • 0.76 Acres
  • Logan County
Exclusive
Sold
Residential

$82,500

215 13th St, Burlington CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$250,000

33233 Highway 52, Keenesburg CO
  • 1 Acres
  • Weld County
Exclusive
Sold
Residential

$159,900

751 N 13th St, Burlington CO
  • 0.34 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$274,900

14040 County Road 47, Burlington CO
  • 75 Acres
  • $3,665/acre
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$385,000

Pierce, Pierce CO
  • 160 Acres
  • $2,406/acre
  • Weld County
Exclusive
Sold
Land

$120,000

Brush, Brush CO
  • 147.17 Acres
  • $815/acre
  • Morgan County
Exclusive
Sold
Land

$400,000

12000 County Road 44, Sterling CO
  • 445 Acres
  • $899/acre
  • Logan County
Exclusive
Sold
Residential

$515,000

6107 County Road 79, Roggen CO
  • 9.64 Acres
  • Weld County
Exclusive
Sold
Residential

$49,500

414 Illinois Ave, Stratton CO
  • 0.19 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$629,000

6718 49 Rd, Burlington CO
  • 19 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$92,500

150 14th St, Burlington CO
  • 0.07 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$399,000

32500 Highway 52, Keenesburg CO
  • 4.98 Acres
  • Weld County
Exclusive
Sold
Residential

$237,500

235 Pomeroy St, Burlington CO
  • 0.32 Acres
  • Kit Carson County

Showing 745–768 of 828 listings

$149,900

Exclusive
Sold
Residential
1994 Lowell Ave, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County

$37,500

Exclusive
Sold
Residential
312 Wyoming Ave, Stratton CO
  • 0.64 Acres
  • Kit Carson County

$36,000

Exclusive
Sold
Land
102 US Highway 287, Kit Carson CO
  • 0.26 Acres
  • Cheyenne County

$64,500

Exclusive
Sold
Residential
521 WYOMING Ave, Stratton CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County

$56,500

Exclusive
Sold
Residential
105 W 6th St S, Cheyenne Wells CO
  • 0.36 Acres
  • Cheyenne County

$100,000

Exclusive
Sold
Land
26783 US Highway 36, Idalia CO
  • 1.34 Acres
  • Yuma County

$485,000

Exclusive
Sold
Residential
2050 Juniper Way, Erie CO
  • 0.07 Acres
  • Weld County

$187,500

Exclusive
Sold
Land
309 8th, Hugo CO
  • 0.4 Acres
  • Lincoln County

$46,250

Exclusive
Sold
Land
Sanford, Sanford CO
  • 118.18 Acres
  • $391/acre
  • Conejos County

$514,900

Exclusive
Sold
Residential
14875 Almstead St, Hudson CO
  • 8.53 Acres
  • Adams County

$35,000

Exclusive
Sold
Commercial
916 S 7th Ave, Sterling CO
  • 0.76 Acres
  • Logan County

$82,500

Exclusive
Sold
Residential
215 13th St, Burlington CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County

$250,000

Exclusive
Sold
Residential
33233 Highway 52, Keenesburg CO
  • 1 Acres
  • Weld County

$159,900

Exclusive
Sold
Residential
751 N 13th St, Burlington CO
  • 0.34 Acres
  • Kit Carson County

$274,900

Exclusive
Sold
Residential
14040 County Road 47, Burlington CO
  • 75 Acres
  • $3,665/acre
  • Kit Carson County

$385,000

Exclusive
Sold
Land
Pierce, Pierce CO
  • 160 Acres
  • $2,406/acre
  • Weld County

$120,000

Exclusive
Sold
Land
Brush, Brush CO
  • 147.17 Acres
  • $815/acre
  • Morgan County

$400,000

Exclusive
Sold
Land
12000 County Road 44, Sterling CO
  • 445 Acres
  • $899/acre
  • Logan County

$515,000

Exclusive
Sold
Residential
6107 County Road 79, Roggen CO
  • 9.64 Acres
  • Weld County

$49,500

Exclusive
Sold
Residential
414 Illinois Ave, Stratton CO
  • 0.19 Acres
  • Kit Carson County

$629,000

Exclusive
Sold
Residential
6718 49 Rd, Burlington CO
  • 19 Acres
  • Kit Carson County

$92,500

Exclusive
Sold
Residential
150 14th St, Burlington CO
  • 0.07 Acres
  • Kit Carson County

$399,000

Exclusive
Sold
Residential
32500 Highway 52, Keenesburg CO
  • 4.98 Acres
  • Weld County

$237,500

Exclusive
Sold
Residential
235 Pomeroy St, Burlington CO
  • 0.32 Acres
  • Kit Carson County