Exclusive
Sold
Residential

$79,000

330 Oak St, Burlington CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$107,500

Road 13, Seibert CO
  • 160 Acres
  • $672/acre
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$260,000

41445 County Road T, Burlington CO
  • 9 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$175,000

350 Pomeroy St, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$212,900

1898 Frank St, Burlington CO
  • 0.19 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$75,000

125 E 3rd St S, Cheyenne Wells CO
  • 0.06 Acres
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Farm/Ranch

$539,500

54887 County Road Y, Burlington CO
  • 57 Acres
  • $9,465/acre
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$620,950

16938 County Road Z, Kit Carson CO
  • 1120 Acres
  • $554/acre
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Land

$55,280

NW 5-19-52, Haswell CO
  • 160 Acres
  • $346/acre
  • Kiowa County
Exclusive
Sold
Land

$61,500

SW Sec 32-18-52, Haswell CO
  • 160 Acres
  • $384/acre
  • Kiowa County
Exclusive
Sold
Land

$131,450

E2 29-19-52, Haswell CO
  • 320 Acres
  • $411/acre
  • Kiowa County
Exclusive
Sold
Residential

$210,000

14310 County Road 41, Eads CO
  • 199.63 Acres
  • $1,052/acre
  • Kiowa County
Exclusive
Sold
Residential

$6,853,500

14506 County Road 16, Seibert CO
  • 4560 Acres
  • $1,503/acre
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$224,900

412 Arkansas Ave, Stratton CO
  • 0.26 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$95,000

416 N Kansas Ave, Stratton CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Residential

$12,500

326 New York Ave, Stratton CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$421,960

S2 28 & all 33-T19S-R51W, Haswell CO
  • 960 Acres
  • $440/acre
  • Kiowa County
Exclusive
Sold
Farm/Ranch

$517,500

All 15-T14S-R45W, Cheyenne Wells CO
  • 640 Acres
  • $809/acre
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Land

$39,900

401 Main Ave, Flagler CO
  • 0.07 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$165,400

Springfield, Springfield CO
  • 316 Acres
  • $523/acre
  • Baca County
Exclusive
Sold
Land

$55,000

15605 County Road V Rd, Seibert CO
  • 24 Acres
  • Kit Carson County
Exclusive
Sold
Land

$60,000

440 Highway 40 E, Cheyenne Wells CO
  • 0.73 Acres
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Residential

$80,000

125 E 3rd St S, Cheyenne Wells CO
  • 0.06 Acres
  • Cheyenne County
Exclusive
Sold
Residential

$60,000

130 W 4th S, Cheyenne Wells CO
  • 0.29 Acres
  • Cheyenne County

Showing 697–720 of 828 listings

$79,000

Exclusive
Sold
Residential
330 Oak St, Burlington CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County

$107,500

Exclusive
Sold
Land
Road 13, Seibert CO
  • 160 Acres
  • $672/acre
  • Kit Carson County

$260,000

Exclusive
Sold
Residential
41445 County Road T, Burlington CO
  • 9 Acres
  • Kit Carson County

$175,000

Exclusive
Sold
Residential
350 Pomeroy St, Burlington CO
  • 0.24 Acres
  • Kit Carson County

$212,900

Exclusive
Sold
Residential
1898 Frank St, Burlington CO
  • 0.19 Acres
  • Kit Carson County

$75,000

Exclusive
Sold
Residential
125 E 3rd St S, Cheyenne Wells CO
  • 0.06 Acres
  • Cheyenne County

$539,500

Exclusive
Sold
Farm/Ranch
54887 County Road Y, Burlington CO
  • 57 Acres
  • $9,465/acre
  • Kit Carson County

$620,950

Exclusive
Sold
Land
16938 County Road Z, Kit Carson CO
  • 1120 Acres
  • $554/acre
  • Cheyenne County

$55,280

Exclusive
Sold
Land
NW 5-19-52, Haswell CO
  • 160 Acres
  • $346/acre
  • Kiowa County

$61,500

Exclusive
Sold
Land
SW Sec 32-18-52, Haswell CO
  • 160 Acres
  • $384/acre
  • Kiowa County

$131,450

Exclusive
Sold
Land
E2 29-19-52, Haswell CO
  • 320 Acres
  • $411/acre
  • Kiowa County

$210,000

Exclusive
Sold
Residential
14310 County Road 41, Eads CO
  • 199.63 Acres
  • $1,052/acre
  • Kiowa County

$6,853,500

Exclusive
Sold
Residential
14506 County Road 16, Seibert CO
  • 4560 Acres
  • $1,503/acre
  • Kit Carson County

$224,900

Exclusive
Sold
Residential
412 Arkansas Ave, Stratton CO
  • 0.26 Acres
  • Kit Carson County

$95,000

Exclusive
Sold
Residential
416 N Kansas Ave, Stratton CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County

$12,500

Exclusive
Sold
Residential
326 New York Ave, Stratton CO
  • 0.16 Acres
  • Kit Carson County

$421,960

Exclusive
Sold
Land
S2 28 & all 33-T19S-R51W, Haswell CO
  • 960 Acres
  • $440/acre
  • Kiowa County

$517,500

Exclusive
Sold
Farm/Ranch
All 15-T14S-R45W, Cheyenne Wells CO
  • 640 Acres
  • $809/acre
  • Cheyenne County

$39,900

Exclusive
Sold
Land
401 Main Ave, Flagler CO
  • 0.07 Acres
  • Kit Carson County

$165,400

Exclusive
Sold
Land
Springfield, Springfield CO
  • 316 Acres
  • $523/acre
  • Baca County

$55,000

Exclusive
Sold
Land
15605 County Road V Rd, Seibert CO
  • 24 Acres
  • Kit Carson County

$60,000

Exclusive
Sold
Land
440 Highway 40 E, Cheyenne Wells CO
  • 0.73 Acres
  • Cheyenne County

$80,000

Exclusive
Sold
Residential
125 E 3rd St S, Cheyenne Wells CO
  • 0.06 Acres
  • Cheyenne County

$60,000

Exclusive
Sold
Residential
130 W 4th S, Cheyenne Wells CO
  • 0.29 Acres
  • Cheyenne County